Stockholms­kontoret

Sarah Olsson

Konsult

E-post

olsson@preopening.se

Telefon

0739 43 00 74

Mathias Löwgren

Konsult

E-post

lowgren@preopening.se

Telefon

0709 88 38 40

Petter Sjöström

Konsult

E-post

sjostrom@preopening.se

Telefon

0726 44 35 00

Lisa Beijnoff

Konsult

E-post

beijnoff@preopening.se

Telefon

0707 65 99 20

Robin Kvist

Konsult

E-post

kvist@preopening.se

Telefon

0701 99 31 19

Gaio Bizzo

Konsult

E-post

bizzo@preopening.se

Telefon

0720 88 07 00

Göteborgs­kontoret

Carl Berndtsson

Konsult

E-post

berndtsson@preopening.se

Telefon

0709 15 28 20

Henrik Frithiof

Konsult

E-post

frithiof@preopening.se

Telefon

0726 44 26 42

Henrik Pehrson

Konsult

E-post

pehrson@preopening.se

Telefon

0708 62 94 41

Jonas Ramberg

Konsult

E-post

ramberg@preopening.se

Telefon

0705 59 24 36

Linda Östling

Konsult

E-post

ostling@preopening.se

Telefon

0702 22 40 34

Sannalie Bartling

Föräldraledig

Emma Staaf

Konsult

E-post

staaf@preopening.se

Telefon

0708 43 52 11

Emma Stenberg

Konsult

E-post

stenberg@preopening.se

Telefon

0701 99 30 55

Kristian Beijer

Konsult

E-post

beijer@preopening.se

Telefon

0734 41 36 01

Rikard Nilsson

Konsult

E-post

nilsson@preopening.se

Telefon

0736 55 51 35

Marcus Lorin

Konsult

E-post

lorin@preopening.se

Telefon

0768 94 94 95

Niclas Lilja

Konsult

E-post

lilja@preopening.se

Telefon

0793 39 35 57

Lotta Granström

Konsult

E-post

granstrom@preopening.se

Telefon

0726 60 25 56

Theodor Schönborg Fingal

Konsult

E-post

theodor@preopening.se

Telefon

0708 79 67 48

Ledning

Andreas Moene

Ägare och senior konsult

E-post

moene@preopening.se

Telefon

0725 26 82 82

Björn Bjerregaard

Ekonomi & Administration, ägare och senior konsult

E-post

bjerregaard@preopening.se

Telefon

0733 57 98 29

Ulrika Burman

Kontorschef Göteborg

E-post

burman@preopening.se

Telefon

0703 48 04 84

Linda Brobeck

Ekonomiansvarig

E-post

brobeck@preopening.se

Telefon

0720 88 39 99

Daniel Seifter

Kontorschef Stockholm

E-post

seifter@preopening.se

Telefon

0704 95 64 64

Vet du inte vem du ska kontakta?
Maila: info@preopening.se

Vi tar gärna emot er faktura per mail:
ekonomi@preopening.se