Stockholms­kontoret

Sarah Olsson

Konsult, Kontorschef, Projektlednings­utveckling

E-post

olsson@preopening.se

Telefon

0739 43 00 74

Mathias Löwgren

Konsult

E-post

lowgren@preopening.se

Telefon

0709 88 38 40

Sofia Gustafson

Konsult

E-post

gustafson@preopening.se

Telefon

0738 00 05 10

Petter Sjöström

Konsult

E-post

sjostrom@preopening.se

Telefon

0726 44 35 00

Göteborgs­kontoret

Carl Berndtsson

Konsult

E-post

berndtsson@preopening.se

Telefon

0709 15 28 20

Henrik Frithiof

Konsult

E-post

frithiof@preopening.se

Telefon

0726 44 26 42

Henrik Pehrson

Konsult, Projekteringsutveckling

E-post

pehrson@preopening.se

Telefon

0708 62 94 41

Jonas Ramberg

Konsult

E-post

ramberg@preopening.se

Telefon

0705 59 24 36

Linda Östling

Konsult

E-post

ostling@preopening.se

Telefon

0702 22 40 34

Karl Grafström

Konsult, Konceptutveckling

E-post

grafstrom@preopening.se

Telefon

0708 57 51 21

Camilla Säll-Magnusson

Konsult, Affärsutveckling

E-post

sall-magnusson@preopening.se

Telefon

0707 94 54 36

Ledning

Andreas Moene

VD, ägare och senior konsult

E-post

moene@preopening.se

Telefon

0725 26 82 82

Björn Bjerregaard

Ekonomi & Administration, ägare och senior konsult

E-post

bjerregaard@preopening.se

Telefon

0733 57 98 29

Vet du inte vem du ska kontakta?
Maila: info@preopening.se

Vi tar gärna emot er faktura per mail:
ekonomi@preopening.se